Loading...
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Sürekli artan müşteri listemiz, inşaat, enstrümantasyon ve yazılım geliştirmede kalite ve güvenlik konusundaki kararlılığımızın daimi bir kanıtıdır. Günümüz teknolojisini adım adım takip ediyor projelerimizin her aşamasında ileri teknoloji ürün, hizmet ve tekniği kullanıyoruz. Standartlara uymayı yük değil görev biliyor; insan hayatının her şeyden önemli olduğunu ilke edinmiş bulunuyoruz. Profesyonel ekibimizle en iyi işçilik garantisini veriyoruz. En kaliteli malzeme seçimini yapıyor en iyi çözüm ortakları ile çalışıyoruz. Zamanın değerli olduğunu biliyor; projelerimizi tam zamanında teslim ediyoruz. İnsana saygılı olduğumuz kadar doğaya da saygı duyuyor, yarınlarımızı bugünden korumaya çalışıyoruz.

SEMBOLTEST, uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Satış sonrası hızlı destek servisi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen SEMBOLTEST, ISO 9001:2015 kalite standartlarını bütün ürünlerinde uygulamaktadır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, güvenliği temin ederek dünya standartlarında uygulamalarla, uluslararası kalite standartlarıyla mükemmelliğe ulaşmaktır.